Filtry Fleetguard

Fleetguard jest producentem gamy około 5000 filtrów do silników Diesla dużej mocy. Zaopatruje jako dostawca na pierwszy montaż ponad 170 światowych producentów maszyn, pojazdów i urządzeń (OEM). Są to tacy producenci jak: Atlas Copco, Case New Holland, Caterpillar, Cummins, John Deere, Kubota, DAF, Hitachi, Scania, Iveco, Terex, Volvo czy Wirtgen.

Fleetguard oddziałem korporacji Cummins Inc., największego światowego dostawcy silników Diesla o mocy powyżej 100KM. Wespół z Cumminsem i grupą wiodących producentów pojazdów i maszyn, Fleetguard pracuje nad wdrażaniem nowatorskich rozwiązań z zakresu filtracji. Technologie te pozwalają sprostać surowym wymogom, narzuconym przez rozwój technologii silników i normy ochrony środowiska. Fleetguard oferuje ogromną gamę filtrów powietrza, oleju silnikowego, oleju hydraulicznego, paliwa oraz szeroki zakres produktów do ochrony układów chłodzenia, w tym filtrów.

Fleetguard specjalizuje się w szczególności w produkcji filtrów do ciężarówek, autobusów maszyn budowlanych, drogowych, górniczych, rolniczych oraz silników kolejowych i okrętowych.

Dostarczamy filtry Fleetguard klientom w całej Polsce. Nasi przedstawiciele działają w miastach: Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin oraz w centrali w Bytomiu. Zapraszamy do kontaktu oraz zakupów w naszym sklepie internetowym z filtrami!

Filtry do maszyn rolniczych