Filtry Fleetguard

FLEETGUARD jest producentem gamy około 5000 filtrów do silników Diesla dużej mocy, zaopatrując jako dostawca na pierwszy montaż ponad 170 światowych producentów maszyn, pojazdów i urządzeń (OEM) m. innymi Atlas Copco, Case New Holland, Caterpillar, Cummins, John Deere, Kubota, DAF, Hitachi, Scania, Iveco, Terex, Volvo, Wirtgen.

Jest oddziałem korporacji Cummins Inc., największego światowego dostawcy silników Diesla o mocy powyżej 100KM. Wespół z Cumminsem i grupą wiodących producentów pojazdów i maszyn, FLEETGUARD pracuje nad wdrażaniem nowatorskich rozwiązań z zakresu filtracji, pozwalających sprostać surowym wymogom, narzuconym przez rozwój technologii silników i normy ochrony środowiska. Oferuje ogromną gamę filtrów powietrza, oleju silnikowego, oleju hydraulicznego, paliwa oraz szeroki zakres produktów do ochrony układów chłodzenia, w tym filtrów.

FLEETGUARD specjalizuje się w szczególności w produkcji filtrów do ciężarówek, autobusów maszyn budowlanych, drogowych, górniczych, rolniczych oraz silników kolejowych i okrętowych.

Dostarczamy filtry FLEETGUARD klientom w całej Polsce.Nasi przedstawiciele działają w miastach: Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin oraz w centrali w Bytomiu. Zapraszamy do kontaktu oraz zakupów w naszym sklepie internetowym z filtrami!

Filtry do maszyn rolniczych